DAVETİYE

Sedef Cards

"Mutluluğa davet için"

1980 yılında ticari hayatına başlayan Sedef Davetiye San. ve Tic. Ltd. Şti., bu zaman zarfında müşteri hacmini sürekli artırmaya devam etmiştir. Ticari hayatımızı her zaman yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz.

Profesyonel hizmet anlayışı istikrarın en önemli göstergesidir. Hızla gelişen ve büyüyen dünyamızda baş döndürücü teknolojiyi takip edebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Son yedi senedir değişen piyasa şartlarını da göz önüne alarak, bu alanda gelişim amaçlı projeler gerçekleştirdik. Gelişmiş teknolojiye sahip makine parkımız ve konusunda deneyimli 150 kişilik kadromuzla 15000 m² kapalı alanda matbaacılık ve davetiye basımı sektörüne hizmet vermekteyiz.

Yurtiçinde 56, yurtdışında ise 57 bayiimizle ürünlerimizin dağıtımı ve satışı yapılmaktadır. Firmamız büyüyen kapasitesiyle Almanya, Romanya, Avusturya, Makedonya, Suudi Arabistan, Rusya, İngiltere, Özbekistan, Sırbistan, Türkmenistan başta olmak üzere pek çok dünya ülkesine ihracat yapmaktadır.

Ürün portföyümüzde davetiye alanında talep edeceğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz

Sedef Davetiye ve Onat Kağıt'ın aşağıda vermiş olduklarımızdan başka hesap numarası kesinlikle bulunmamaktadır. Başka hesap numaralarına yapılan ödemelerdeki sorumluluk kurumumuza ait değildir.

 

İş Bankası Türk Lirası Hesap Numarası - TL
Banka Adı: Turkiye Is Bankasi / Ikitelli San. Subesi
Şube Kodu: 1278
Hesap Adı: Sedef Davetiye San. ve Tic. Ltd. Sti.
Hesap Numarası: 76582
IBAN : TR85 0006 4000 0011 2780 0765 82 

Fabrikamızdan Görüntüler